Football

Mooreland at Minco

November 20, 2020

Football

Balko-Forgan at Cherokee

November 20, 2020

Football

Garber at Davenport

November 20, 2020

Football

Lone Grove at Kingfisher

November 20, 2020

Football

Piedmont at El Reno

November 20, 2020

Football

Maud at Medford

November 20, 2020

Boys Basketball

Lomega at Burlington

December 10, 2020

Football

Elmore City-Pernell at Cashion

November 20, 2020

Boys Basketball

Springer at Dickson

November 19, 2020

Boys Basketball

Kiowa at Burlington

December 10, 2020

Girls Basketball

Kiowa at Burlington

November 19, 2020

Girls Basketball

Springer at Dickson

November 19, 2020

Girls Basketball

Hydro-Eakly at Gracemont

November 16, 2020

Girls Basketball

Hydro-Eakly at Gracemont

November 16, 2020

Girls Basketball

Hydro-Eakly at Gracemont

November 16, 2020

Girls Basketball

Ft. Cobb-Broxton at Amber-Pocasset

November 14, 2020

Boys Basketball

Dale at Preston

November 13, 2020

Boys Basketball

Dale at Preston

November 13, 2020

Boys Basketball

Leflore at Battiest

November 13, 2020

Football

Healdton at Oklahoma Bible

November 13, 2020

Football

Foyil at Garber

November 13, 2020

Football

Crossings Christian at Luther

November 13, 2020

Football

Dickson at Kingfisher

November 13, 2020

Football

Noble at Piedmont

November 13, 2020

Girls Basketball

Dale at Preston

November 13, 2020

Girls Basketball

Dale at Preston

November 13, 2020

Girls Basketball

Dale at Preston

November 13, 2020

Football

Prague at Blackwell

November 13, 2020

Football

Wynnewood at Cashion

November 13, 2020

Football

Elk City at Ada

November 13, 2020

Girls Basketball

Leflore at Battiest

November 13, 2020

Football

Wilson (Henryetta) at Medford

November 12, 2020

Girls Basketball

Howe at Leflore

November 12, 2020

Football

Piedmont at Piedmont

November 11, 2020

Boys Basketball

Aline-Cleo at Burlington

November 11, 2020

Girls Basketball

Aline-Cleo at Burlington

November 11, 2020

Boys Basketball

Binger-Oney at Hydro-Eakly

November 10, 2020

Boys Basketball

Drummond at Lomega

November 10, 2020

Boys Basketball

Cimarron at Burlington

December 10, 2020

Girls Basketball

Binger-Oney at Hydro-Eakly

November 10, 2020

Girls Basketball

Drummond at Lomega

November 10, 2020

Boys Basketball

Cimarron at Burlington

November 10, 2020

Girls Basketball

Cimarron at Burlington

November 10, 2020

Football

McLain at Stilwell

November 9, 2020

Football

McLain at Stilwell

November 9, 2020

Boys Basketball

Calumet at Union City

November 7, 2020

Football

Harrah at Star Spencer

November 7, 2020

Boys Basketball

Okarche at Preston

November 6, 2020

Boys Basketball

Dover at Lomega

November 6, 2020

Boys Basketball

Springer at Varnum

November 6, 2020

Football

Chisholm at Alva

November 6, 2020

Football

Piedmont at Woodward

November 6, 2020

Football

Healdton at Rush Springs

November 6, 2020

Football

Pond Creek - Hunter at Cherokee

November 6, 2020

Football

Locust Grove at Checotah

November 6, 2020